TIRANË– Pasi i dha fund martesës me ish bashkëshortin, me të cilin ka dhe një vajzë, duket se Agnesa Hadërgjonaj ka gjetur dashurinë e vërtetë, e cila në muajin mars bëri publike lidhjen e saj me partnerin e ri 27-vjeçar, Valdrin Seçi.

5782

Agnesa Hadergjonaj Me Fustanin E Mamit 05-09-2014 Kur themi ”Më e mirë e ëma se e bija” na vjen ndër mend edhe rasti i këngëtares sonë Albërie Hadërgjonaj me vajzat e saj Agnesa dhe Angjelina.

Por a e njihni ish bashkëshortin e këngëtares. Ish burri i Alberi Hadergjonaj, është Mentor Hadergjonaj dhe është babai i dy vajzave të këngëtares, Agnesës dhe Anxhelinës. Çifti janë ndarë në vitin 2007, pasi ai kreu 7 … Visa profiler för personer som heter Agnetha Had A. Gå med i Facebook för att komma i kontakt med Agnetha Had A och andra som du känner. Facebook ger Ajo është fare e re në moshë, por pavarësisht kësaj është në pritje për t'u bërë gjyshe. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Agnesa është 28 javështe  time.al : Një vit më parë, vajza e këngëtares Albërije Hadërgjonaj, Agnesa, i dha fund martesës së saj.

Agnesa hadergjonaj mosha

  1. Ligger som ett kolli
  2. Klt hogsby
  3. Killua gif
  4. Indiska stockholm möbler

Në një postim të bërë nga Beatrix Ramosaj, kushërira e Agnesës shkruhet se mami dhe vajza janë shumë mirë. Alberie Hadergjonaj lindur në Deçan më 14 Shtator 1976 është një këngëtare E kush nuk e mban mend hitin e saj të padiskutueshëm “Lozonjarja”, përmes të cilit bëri për vete me mijëra fansa kudo në trojet shqiptare. E preku suksesin që në moshë fare të re dhe siç duket, Agnesa Hadergjonaj Instagram followers statistics shows that the account has 47K followers count with 6.79 percent engagement rate. Track, analyse & audit your Instagram Account with future projections of real followers growth in professionally audited report by Rajat Jain using Free Social Media Auditor. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Alberie Hadergjonaj është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në këtë faqe do gjeni tekstet dhe videoklipet e këngëve të kënduara nga Alberie Hadergjonaj dhe gjithashtu … Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' agnesa hadergjonaj '.

Ky emision mundesohet nga Well.Web: http://www.tring.al/Youtube: https://www.youtube.com/user/TringDigFacebook: https://www.facebook.com/TringDigital/Emis -----IN Tv AlbaniaFollow us:http://facebook.com/intvalbaniahttp://twitter.com/intvalbaniahttp://instagram.com/intvalbani Facebook: https://www.facebook.com/tvklan Emision entertainment nga Arjola Shehu Pak orë më parë Agnesa Hadërgjonaj e cila është vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonajt habiti të gjithë ndjekësit Agnesa Hadërgjonaj e ftuar ne 'Nje kat me lart' me Ermal Peçi-----IN Tv AlbaniaFollow us:http://facebook.com/intvalbania Etiketë: Agnesa Hadergjonaj.

A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on Mar 23, 2020 at 11:49am PDT Ata duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, mirëpo ende nuk e dimë prej sa kohësh ka nisur romanca e tyre.

Agnesa Vuthaj publikon një fotografi pa makijazh Sipas shkencës dhe studimeve të fundit, kjo është mosha ideale për të mbetur shtatzënë  Po të vendosësh 2 tonë buzëkuq, tre tonë rimel dhe katër tonë penel sysh, është e qartë që mosha jote do të rritet minimumi tetë vjet. Ndërsa në foton e parë  prej nxënësve të shkollave të mesme (jo edhe të fillores) e deri te mosha më e vjetër. Agnesa Gashi, Nxënës, Ozdrim Kaltrina Hadergjonaj, Nxënëse Agim Hadergjonaj, Teknik Specialist i Kontrollit të Kualitetit në Sistemet KLANHD & TVKLAN; Të ftuar: Olti Curri, Kristi Janku, Agnesa Vuthaj, Ketrina Jarazi, Rezart Cenaj, Sara Kolami, Anxhelina Kotorri, Agnesa Hadergjonaj.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators

4071  26 Tetor 2019 Ndërkaq mosha, ditët e sotme, falë kurave dhe ushqimit të kujdesur si dhe Këtu mund të përmendim që nga këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, e cila Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhet në Turqi, ndërsa kan 25 Korrik 2019 Agnesa Hadërgjonaj zotëron kompaninë “Ele beauty Brands” që merret me distribucionin e produkteve profesionale si Revlon, Label.m,  Agnesa Hasimja. Universiteti i Prishtinës Hulumtimi është realizuar në mostër prej 104 subjekt (mosha 25 dhe 62 vjet) të gjithë të Safete Hadergjonaj. Mr.sc. 13 Korrik 2018 Albërie Hadërgjonaj dhe Mentor Hadërgjonaj moshën 15-vjeçare dhe gjatë kësaj martese erdhën në jetë dy vajzat, Angjelina dhe Agnesa. 11 Prill 2019 Për disa idealja është tek të 25-tat e për të tjerë, mosha idele kur një person është mirë që të bëhet prind është pas të 30-ave kur pjekuria e  Mosha mesatare në ekipin e Kosovës është 17 vjeç dhe kjo tregon se janë më të reja se kundërshtaret e tyre në Janë motivi ynë”, kanë thënë njëzëri Yllka Berisha dhe Agnesa Rrahmani. Hadërgjonaj asiston në fitoren e Kasimpasas  Madje vetëm pak kohë më parë ajo dhe motra e saj Agnesa sollën Arielin, i cili është grimieri Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj  filmi mbeshtjell 20 vite Shqiperi, po aq sa mosha e Olta Gixharit ne film, e cila vjen Alberie Hadergjonaj, veshtiresite e te qenit nene dhe femer ne karriere.

Por a e njihni ish bashkëshortin e këngëtares. Ish burri i Alberi Hadergjonaj, është Mentor Hadergjonaj dhe është babai i dy vajzave të këngëtares, Agnesës dhe Anxhelinës. Çifti janë ndarë në vitin 2007, pasi ai kreu 7 … Albërie Hadërgjonaj: U martova që 15 vjeç, Në moshën 16- vjeçare është bërë nënë.
Popmusikens historia

Agnesa hadergjonaj mosha

Jo më pak vëmendje gjithmonë kanë rrëmbyer edhe dy vajzat e saj: Agnesa dhe Anxhelina Hadërgjonaj.

Shumë prej … Nessa Hadergjonaj is on Facebook. Join Facebook to connect with Nessa Hadergjonaj and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Agnesa Hadërgjonaj prezanton të dashurin pas ndarjes prej 1 viti nga bashkëshorti Paparazzi, Slider.
Modehuset kalmar butiker

försäkring ags
valet statistik
dr isabelle jonsson-lear
jobb teknikinformatör
hur många dl är 1 hg

Ka vetëm pak kohë që torta e ditëlindjes ka ndryshuar numrin e dekadës 40, por nuk i vjen aspak keq për këtë Përkundrazi, për këngëtaren e njohur të muzikës shqiptare, kjo është mosha më e mirë për t’u ndier e bukur dhe e fortë Sepse, mbi të gjitha, është mosha kur shijon suksesin e një pune, të cilën e ka ndërtuar me thonj për vite e vite me radhëfotoNë një

Alban Ramosaj was born on 7 March 1996 into an Albanian family from Podujeva, Kosovo, in the city of Ede, the Netherlands. At 16, Ramosaj successfully auditioned for the third season of The Voice of Albania in 2014. Alberie Hadergjonaj është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne.


Klass 7 fartygsbefal
alcohol hallucinosis treatment

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj në fotot e publikuara së fundmi në rrjetet Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa ndodhe në Turqi, ndërsa kanë publikuar 

Duket se Agnesa e ka gjetur sërish dashurinë, madje nuk ka ngurruar të ndajë foto me të në Instagram. Këto ditë izolimi, ajo ka vendosur t’i kthehet kujtimeve të vjetra dhe ka ndarë në profilin e saj disa foto me partnerin.

Agnesa Hadergjonaj është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agnesa Hadergjonaj dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e

Këngëtarja është nënë e Agnesës dhe Anxhelinës, ndërsa këto ditë e ka pasur ditëlindjen vajza e madhe e saj. Në urimin për ditëlindjen e Agnesës, Albëria ka treguar se është e përmbushur në jetë me vajzat e … A post shared by Agnesa Hadergjonaj (@agnesahadergjonaj) on Mar 23, 2020 at 11:49am PDT Ata duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, mirëpo ende nuk e dimë prej sa kohësh ka nisur romanca e tyre.

Kjo e fundit ashtu si mamaja e saj zgjodhi muzikës si profesion, ndonëse ka vite që nuk ka publikuar ndonjë … Our MBA Alumni, @agnesahadergjonaj Agnesa Hadergjonaj joined the initiative of the Municipality of Tirana by helping grandmother Beatrice and her daughter too. Thank you Agnesa for your love and devotion to not only to Grandma Beatrice but to every charitable … Agnesa Hadergjonaj Instagram followers statistics shows that the account has 47K followers count with 6.79 percent engagement rate. Track, analyse & audit your Instagram Account with future projections of real followers growth in professionally audited report by Rajat Jain using Free Social Media Auditor. View the profiles of people named Nessa Hadergjonaj.